O cotizatie anuala.
Zeci de beneficii si discount-uri in fiecare zi.

Noi beneficii, noi parteneriate, noi motive sa te bucuri ca esti membru. In curand. Aici.
Pana atunci, te invitam sa iti faci un cont si sa fii primul care afla noutatile.

Odata ce intri in Asociatia Freelancerilor beneficiezi gratuit de servicii pentru care altfel trebuie sa platesti.
Si de cele mai multe ori platesti chiar mult.

SANATATE

DETALIAZA RESTRANGE

O stii si tu, o stim si noi: ca freelancer te ai doar pe tine.

Muncesti, produci, nu muncesti, nu iti da nimeni nimic pe ochi frumosi.
Iar daca se intampla sa te imbolnavesti, trebuie sa stii ca ai acces imediat la cele mai bune servicii medicale si la cei mai buni medici. Si asta fara sa cheltuiesti o mica avere, fara alergatura, fara nervi si fara sa pierzi ore in sir pe holurile spitalelor si ale policlinicilor de stat.

Pentru ca toate acestea sa fie posibile, am dezvoltat impreuna cu Reteaua privata de sanatate REGINA MARIA, 3 abonamente de sanatate de care, ca membru al Asociatiei Freelancerilor, poti beneficia impreuna cu cei dragi ai tai.

Descopera Abonamentele Freelancer de sanatate si alege-le pe cele care vi se potrivesc cel mai bine!

Professional

daca stii ca esti sanatos mai tot timpul.

Premium

daca vrei sa nu te doara capul. nici la propriu nici la figurat.

Premium Plus

un plus pentru doamne si domnisoare.

SERVICII BANCARE

DETALIAZA RESTRANGE

Pachetele bancare de la ING Bank tocmai au devenit mai bune.
Pentru că ING Bank crede în freelanceri.

Vrei sa cresti. Si noi vrem acelasi lucru. De aceea ne-am propus sa te ajutam. Asa ca in parteneriat cu ING Bank va oferim 2 instrumente financiare special gandite pentru freelanceri.

ING
Profesional PFA

pachetul dedicat activitatii persoanelor fizice autorizate, profesiilor liberale si societatilor comerciale (IMM);

ING
Card Complet

pachet dedicat persoanelor fizice

Telecom

DETALIAZA RESTRANGE

Suntem nomazi. Nomazi digitali. Nu suntem legati de un birou. Lumea intreaga e biroul nostru.
And it works great atat timo cat putem fi in contact usor, rapid si ieftin cu oricine.
Noi stim asta. O stii si tu. Si la fel de bine o stiu si Orange si Vodafone.
Impreuna cu fiecare am dezvoltat abonamente special gandite pentru nevoile noastre.
Descopera-le si alege-l pe cel care te ajuta cel mai mult.
In plus, ca membru al Asociatiei Freelancerilor, poti beneficia de aceste abonamente impreuna cu cei dragi ai tai!

Selecteaza oferta:

Fii Ready Business!

Alege din cele trei tipuri de Abonamente Freelancer, cu minute si mesaje nelimitate in orice retea - in tara si in roaming - si cu internet la viteza 4G. Pentru a putea beneficia cu totii de oferta Vodafone, trebuie sa activam, inca de la inceput, un numar de minim 30 de abonamente. Asa ca, daca te intereseaza, alege un tip de abonament si inscrie-te pe lista.

Mai e nevoie de 30 abonamente pentru ca oferta sa devina valabila.
Hai ca se poate!

START

EXTRA

COMPLET

Freelancing-ul se schimba cu Orange

Si se schimba in bine, cum altfel. Pentru ca de la Orange avem abonamentele Cangur Freelancer, Pantera Freelancer, Tigru Freelancer si Colibri Freelancer, toate cu 20% mai ieftine fata de pretul din magazin.
And it’s getting better.
Pentru ca ai preturi speciale si la smartphone-uri si la tablete, si la Orange TV, iar oferta este valabila nu doar pentru tine, ci si pentru familia sau colaboratorii tai.

UIte mai jos cateva dintre abonamentele selectate de noi. Poti sa alegi unul din ele sau daca vrei oferta completa ia legatura cu persoana de contact dedicata Asociatie Freelancerilor
Emilian Constantin
Direct Sales Representative